Vybíráme

Belinka ToplasurUVplus

Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Navigace / Značky / Belinka /

Belinka lazury

BELINKA jsou nátěry určené na ochranu a dekoraci dřeva připravené vlastní technologií a určující pevná měřítka kvality. Naše nátěry jsou v souladu se světovými směrnicemi v oboru designu a architektury a tím přispívají k vyšší úrovni kultury bydlení.

Se snižováním obsahu organických rozpouštědel a užitím co nejekologičtějších biocidů odstraňujeme všechny případné následky těchto nátěrů pro životní prostředí a zdraví, čímž demonstrujeme svou péči o zákazníky.

Pro všechny naše výrobky jsme získali certifikáty, které potvrzují jejich kvalitu, účinnost a ekologickou přijatelnost. Všechny obchodní postupy provádíme dle standardu kvality ISO 9001. V roce 2001 jsme také získali certifikát pro soulad systému zacházení s životním prostředím s požadavky mezinárodního standardu ISO 14001.

 

 • BELINKA BASE
  základní ochrana dřeva
 • BELINKA LASUR
  barevná ochrana dřeva
 • BELINKA TOPLASUR
  dlouhodobá ochrana dřeva
 • BELINKA TOPLASUR UV PLUS
  ochrana venkovního dřeva
 • BELINKA INTERIER
  moderní ochrana dřeva
 • BELINKA EXTERIER
  ochrana dřeva pro exteriéry

Belinka ToplasurUVplus

Belinka Toplasur je silnovrstvá lazura k ochraně dřeva vystaveného povětrnostním vlivům. Kromě UV filtrů a absorbérů totiž obsahuje i pohlcovače volných radikálů, které nejúčinněji zabraňují stárnutí nátěru. Doporučuje se na okna a dveře a k ochraně všech prvků z tvrdého dřeva listnatých stromů. Má lesklý vzhledu. Výrobek Toplasur uv plus díky své vysoké viskozitě neskapává ze štětce. Vyrábíme ho v 16 standardních barevných odstínech.

Více informací >>

Belinka Toplasur

text k belinka toplasur

Více informací >>

Belinka Lasur

Belinka Lasur je lazurový nátěr, který chrání dřevo před vlivy počasí, zároveň jej dekorativně zbarvuje a zušlechťuje jeho povrch. Dřevu dává přirozený sametový vzhled, struktura dřeva zůstává viditelná. Je vhodný k ochraně všech druhů dřeva v interiéru i exteriéru. Lazur neobsahuje biocidy, je proto vhodný k použití ve všech obytných místnostech. U Belinka Lasuru můžeme vybírat mezi 14 barevnými odstíny, mícháním dvou nebo více barev mezi sebou pak můžeme dosáhnout ještě řady jiných barevných odstínů.

Více informací >>

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013