Vybíráme

Belinka ToplasurUVplus

Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Navigace / Značky / JUB /

Kvalitní a ekologické výrobky JUB

Kvalita a šetrnost výrobků ke spotřebitelům a životnímu prostředí jsou základní zaměření obchodní politiky společnosti JUB. Při plánování a zavádění nových technologií a výrobků usilujeme o dosažení nejvyšší úrovně kvality produkce, přitom ale dodržujeme zásady ochrany životního prostředí a vybíráme suroviny a materiály, které v nejmenší možné míře zatěžují životní prostředí a jsou co nejvíce šetrné ke spotřebiteli.

Pro většinu našich výrobků jsme jako jedni z prvních slovinských výrobců získali osvědčení o shodě s evropskými standardy kvality výrobků a národními technickými předpisy, včetně německých, které potvrzují vysokou kvalitu barev a omítek JUB a nízký obsah škodlivých látek.

V oblasti interiérových barev požadují předpisy a normy, aby výrobky obsahovaly jen minimální množství těkavých organických látek (VOC) a jiných nebezpečných látek. Pro mnoho výrobků z rodiny JUPOL (Jupol Gold, Jupol Brilliant, Jupol Special, Jupol Latex Mat, Jupol Latex Polmat, Jupol Latex Saten, Jupol Silikat) a Grascolor jsme jako jedni z prvních výrobců mimo Německo získali certifikát shody s TÜV SÜD, tzv. »Schadstofgeprüft«, potvrzující minimální obsah nebezpečných organických látek a přípravků, nízký obsah těžkých kovů a těkavých organických látek a prověřené nízké emise látek do prostoru.

Výrobky určené pro dekorativní ochranu dřeva a kovu značky JUBIN vyhovují německým normám pro kvalitu nátěrových hmot a současně splňují požadavky normy EN 71-3 a EN 71-9 pro použití k nátěrům dětských hraček (konkrétně Jubin Decor Primer, Jubin Decor a Jubin Lasur).

Výrobky společnosti JUB jsou v drtivé většině zařazeny mezi výrobky šetrné ke zdraví a životnímu prostředí. Při jejich vývoji důsledně dodržujeme požadavky evropské směrnice o podmínkách uvádění biocidních přípravků a účinných látek na trh.

JUB jako první slovinský výrobce a také jako jeden z prvních v Evropě dodržuje požadavky na omezení obsahu chrómu (Cr 6+) v cementových výrobcích a jako první výrobce ve Slovinsku splňuje také všechny požadavky evropské směrnice o stavebních výrobcích (Construction Products Directive – CPD), resp. požadavky z ní vycházejících národních předpisů.

JUB věnuje zvláštní pozornost také informování zákazníků. Kromě obvyklé komunikace pomocí prospektů, katalogů, mediální reklamy, výstav a veletrhů organizujeme také školení pro obchodníky a prováděcí firmy v prostorách společnosti nebo přímo u zákazníků. V rámci každé dceřiné firmy Skupiny JUB je organizována technicko-informační služba, které poskytuje denně poradenství zákazníkům o vhodnosti a způsobu použití našich výrobků.

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013